Main 

Main

Poezi Për Nënën. Poezi per Skenderbeun – Vjersha per Skenderbeun 1:00 am; Poezi per Shqiperine 12:00 am; Poezi per Shkollen 10:00 pm; Poezi per Shoqen e Ngushte 9:00 pm; Poezi per Prinderit – Vjersha per Prinderit 7:20 pm; Poezi per Natyren – Vjersha per Natyren 7:00 pm; Poezi per Miqesine – Poezi per shoqerine 3:00 am; Poezi ditelindje per motren 6:00. . Poezi Për Natyrën. Urime Ditelindja Nene (Dashuria Ime) Nene emri me i bukur qe me rriti me plot sakrifica. Këtu mund të gjeni urime per ditëlindje për të dashurën/in tuaj: Urime dashuria e jetës time! Faleminderit që je pjesë e jetës time dhe që e bën jetën time më te bukur e më të lehtë. Te lutem nje here mendo per veten. 2 Gjergj Fishta - Atdheut. Qdo gje qe bej une , ajo me shikon me kenaqesi dhe thot: Zoti i madh te mos mbetet askush pa femij. Apr 16, 2016 · dhurata per ditelindje, dhurata per nenen, e shtrenjta ime, gezuar ditelindjen nene, nena ime, nenes sme, poezi per ty nena ime, poezi shqip, vdekja e nenes POETËT SHQIPTARË Abdullah Konushevci. Më fal e shtrenjta ime, sot ty të lëndova, me fjalë që s’duhet t’i thosha, ty të pikëllova. Dhurata te Personalizuara. “Gjithçka që jam apo shpresoj se do të jem, ia kam borxh nënës time engjëllore!”. Te uroj ditelindjen dhe shume shendet. . dove a te non è dato entrare / neppure con il sogno. 9 Fan Noli - Merr E Zgjidh. agnesa thotë:. Përgjigjuni. Këtu mund të gjeni urime per ditëlindje për të dashurën/in tuaj: Urime dashuria e jetës time! Faleminderit që je pjesë e jetës time dhe që e bën jetën time më te bukur e më të lehtë. Më fal e shtrenjta ime, sot ty të lëndova, me fjalë që s’duhet t’i thosha, ty të pikëllova. 4 Asdreni - Himni I Flamurit. 5 Naim Frashëri - Atdheu. Vendosa të kthehem pranë jush me një poezi për nënën time. Poezi dhe thënie për Nënën. U bëfsh 100!. . Gëzuar ditëlindjen, mik! Shub, këpucë, ëmbëlsirat, unaza, Dhe kështu që aty ishte gjithmonë një njeri i ëmbël pak pranë! Dashurinë, le dashuria Zemra ngroh butësisht, disponimi juaj për optimizëm Asnjëherë nuk zbehet! Unë jam i lumtur të përgëzoj Podruzhenka për ditëlindjen e tij. Apr 16, 2016 · dhurata per ditelindje, dhurata per nenen, e shtrenjta ime, gezuar ditelindjen nene, nena ime, nenes sme, poezi per ty nena ime, poezi shqip, vdekja e nenes POETËT SHQIPTARË Abdullah Konushevci. 2 Gjergj Fishta - Atdheut. Përgjigjuni. mbresa ne zemer me ke lene. Sic ma thote zemra ime, dy vargje due me ja shtuar. Arshi Pipa - Lamtumirë. Nene e dashur nene. disa vargje me kujtime. . Poezi Për 1 Qershorin. Tu li metti al mondo, / ma non li crei. Apr 16, 2016 · dhurata per ditelindje, dhurata per nenen, e shtrenjta ime, gezuar ditelindjen nene, nena ime, nenes sme, poezi per ty nena ime, poezi shqip, vdekja e nenes POETËT SHQIPTARË Abdullah Konushevci. Granit Xhaka. 5 Naim Frashëri - Atdheu. Ditëlindjet janë shpesh raste kur njerëzit ndihen të dashur dhe të vlerësuar, kështu që duke i uruar dikujt një ditëlindje të lumtur, ju mund t'i ndihmoni për ta. Nene e dashur,e shtrenjeta ime Te lutem nje here mendo per veten E di se zemra jote kurr nuk u qetesua Gjithenje loti te shoqeroj. - Poezi nga Erdonit Kelmendi. . Rosaku i shemtuar Perralla Shqip rosaku donald rosaku i shemtuar autori film rosaku i shemtuar. Urime tqoft ditlindja baby ty pa mu. Është më mirë të shkruani vetë nëse ka aftësi poetike. Gjithashtu thënie shqip për nënën dhe krijime letrare për nënën nga nxënës të shkollave të ndryshme. .


Po du met pa edhe niher tu m'kqyr en sy
Përveç kësaj, sigurohuni që të keni aventura gjatë rrugës
Per bebe
/body>